Alarmy

Bezprzewodowe systemy alarmowy najnowszej generacji

Nowoczesne inteligentne systemy alarmowe, w których bezprzewodowe rozwiązania łączą najnowocześniejszą technologię z estetyką. Niezawodność działania, bogate funkcje central oraz dyskretna instalacja pozostawiająca wystrój wnętrza nietkniętym zdecydowanie podnoszą komfort mieszkania, a wizja zarządzania domem za pomocą telefonu komórkowego jest nareszcie realna i dostępna dla każdego.

Alarm z oferty dodaje szczypty geniuszu do Twojego domu! Połącz alarm z roletami, oświetleniem lub czujnikiem dymu…Po zainstalowaniu pierwszego elementu wyposażenia, wszystko może się zmienić. Zintegruj alarm z domem i twórz scenariusze.

Nowoczesne urządzenia dostępne są w wersjach z zasilaniem akumulatorowym lub sieciowym, przeznaczone są dla systemów bezprzewodowych i łączonych, radiowo-przewodowych. Sygnalizują zarówno próby włamania, jak i inne zagrożenia, takie jak pożary i zalania. Wyposażone w funkcję wysyłania wiadomości o zagrożeniu na podane numery telefoniczne.

Oferta czujników NiceHome Security obejmuje pracujące w podczerwieni czujki ruchu (w tym czujka kurtynowa), czujki zbicia szyby, otwarcia drzwi lub okna, czujkę zalania wodą i detektor dymu. Każde z w/w urządzeń posiada wbudowane czujniki antysabotażowe rozpoznające próby otwarcia obudowy lub zdjęcia ze ściany.

Wybierz zestaw  dopasowany do Twoich potrzeb, w zależności od parametrów centrali sterującej.