Dekory i Kolory bramy garażowe

Kolory Dekory i wzory

Nowoczesne, funkcjonalne i eleganckie bramy dostępne w trzech wariantach wzorniczych, dopasowane do potrzeb i upodobań użytkowników. Możliwość sterowania automatycznego i ręcznego. Szeroka gama wymiarów oraz bogata paleta kolorów pozwolą na wybór najlepszego rozwiązania.

Nowoczesne, funkcjonalne i eleganckie bramy dostępne w trzech wariantach wzorniczych, dopasowane do potrzeb i upodobań użytkowników. Możliwość sterowania automatycznego i ręcznego. Szeroka gama wymiarów oraz bogata paleta kolorów pozwolą na wybór najlepszego rozwiązania.

Elegancka brama z szerokimi pojedynczymi przetłoczeniami poziomymi w środkowej części każdej sekcji, o gładkiej powierzchni typu Silk. wykonana z segmentów z blachy stalowej o grubości 0,5mm, ocynkowanej i powlekanej.

Szerokie przetłoczenia poziome to połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji, zwłaszcza w okleinach drewnopodobych, do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna. To rozwiązanie idealnie koponujące się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej architekturze.

Efektowna brama segmentowa bez przetłoczeń, o gładkiej powierzchni typu Silk. Wykonana z segmentów z blachy stalowej o grubości 0,5mm, ocynkowanej i powlekanej poliestrem. Bezpieczna konstrukcja o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie.

Gładka powierzchnia bez przetłoczeń poziomych zachwyca prostotą formy i elegancją, idealnie wygląda w nowoczesnych budynkach.

Paleta kolorów i oklein

Paleta kolorów i oklein drewnopodobnych dostępnych w segmentowych bramach garażowych Nice powstała w odpowiedzi na bieżące potrzeby i trendy w nowoczesnym budownictwie. Różnorodność dostępnych kolorów daje nieograniczone możliwości w kreowaniu wyglądu bramy wkomponowanej w architekturę budynku i otoczenia.

Kolory podstawowe

Dwa najbardziej klasyczne kolory, biel i brąz sepia, dostępne zawsze w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dekory Grupa I

Dekory Grupa I - Złoty Dąb, Orzech, Dąb Bagienny, Ciemny Dąb - stanowią grupę najbardziej poszukiwanych dekorów drewnopodobnych wśród klientów. Bramy garażowe o wyglądzie i barwach przypominających prawdziwe drewno zdają się nigdy nie tracić na swej atrakcyjności.

Dekory Grupa II

Dekory Grupa II – to grupa sześciu dodatkowych oklein wpisujących się doskonale w aktualne trendy kolorystyczne. Są tu cztery okleiny drewnopodobne - Mahoń, Siena Rosso, Siena Noce, Winchester oraz dwa wyjątkowo popularne kolory - Srebrny i Antracyt gładki. Bramy garażowe w tych okleinach poszukiwane są zarówno w przypadku klasycznego jak i nowoczesnego budownictwa.

Dowolny kolor RAL

Dowolny kolor RAL – to niemal nieograniczone możliwości lakierowania powierzchni bramy garażowej na wybrany kolor z palety RAL (z wyłączeniem kolorów perłowych, metalizowanych i fluorescencyjnych) w bardzo atrakcyjnej cenie. Możliwość taka stanowi doskonałe uzupełnienie kolorów i oklein standardowych i daje pełną swobodę kreowania wyglądu bramy garażowej.